Google Adwords Reklam

Google Adwords Reklam

Google Adwords Reklam Hizmetleri

Eğer güçlü bir marka oluşturmak istiyorsanız, logo, etiket, web sitesi veya pazarlama broşürü oluşturmaktan çok daha fazlasına ihtiyacınız var. Marka olabilmek için, doğru bir marka stratejisi ile rakiplerinizin henüz düşünmediklerini siz uygulamaya başlamış olmalısınız. Bu sayede sektörünüzün lider marka konumuna sahip olup sektörün geleceğini şekillendiren öncü konumuz ile her zaman kuralları koyan ve takip edilen sürdürülebilir, güçlü bir markanın sahibi olursunuz. 

Güçlü bir marka, hedef kitlesi ile zaman içinde inşa edilen duygusal bir bağı temsil eder. En güçlü kimliğe ve en derin bağa sahip olan markalar sürdürülebilir büyümeyi sağlar.

 

Marka Stratejisine Yaklaşımımız :

Birinci Adım: Marka Denetimi ve analizi

Markanızın pazarda nasıl algılandığını anlamak için kapsamlı bir analiz gerçekleştiriyoruz. Faaliyetler arasında endüstri araştırması, rakiplerin değerlendirilmesi, anketler ve kilit paydaşlarla (çalışanlar, müşteriler, yönetim kurulu üyeleri vb.) derinlemesine görüşmeler yapılır ve bugün ki durumumuzun tespitini ve genel teşhisini bu araştırma ile almış oluyoruz.

** Sektörün uzman firmaları arasından birlikte karar vereceğimiz bir araştırma firması ile süreci birlikte yürütüyoruz.

 

İkinci Adım: Marka Strateji Belirleme

Denetimden elde edilen bilgileri ve sizin gelecek hedeflerinizi göz önünde bulundurarak, ulaşmak istediğiniz marka kimliğini, büyüme fırsat alanlarını, insanların markanızla kişisel ve duygusal düzeyde ilişkisini arttırma planlamalarını, markanızın rakiplerinize göre benzersiz ve çekici avantajlarını ortaya çıkarak; Stratejik planımız ile marka konumlandırmanızı net ve açıklamaları ile sunuyoruz.

 

Üçüncü Adım: Marka Uygulaması ve Tasarımı

Markayı hayata geçirmek için temas noktalarını yani, markanın dış dünyayla etkileşime girdiği tüm yolları belirleriz. Daha sonra organizasyon boyunca ve ilişki yaşam döngüsünün her aşamasında her marka temas noktasını yönetmek ve ölçmek için stratejik planımız doğrultusunda yönetim kadrolarınız ile birlikte hedefimize beraberce ulaşırız.