Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları, E-pazarlama

Yaratıcı ve İnovatif (Yenilikçi) Pazarlama Danışmanlığı

 

Yaratıcı pazarlama stratejileri ve fırsat pazar yaratma hizmetleri sunar, temel plandan başlayarak nihai sonuçların müşteriye sunulmasına kadar pazarlama planlarının oluşturulması ve uygulanması sürecini sizinle birlikte yönetiriz.

Markamızın görsel makyaj ihtiyacı gereksinimlerimizi (örneğin, yeni bir logo veya yeniden tasarlanmış web sitesi), markanın görünümünün ve hissinin yeni geliştirilen stratejiyi yansıtmasını sağlamak için gerekli gördüğümüz tüm tasarım içeren planlamalarımızı, konusunda uzman tasarım ajanslarımız ile birlikte çalışırken tüm sürecin yönetimini sahipleniriz.

 

Markalaşma ve büyüme sürecinde ihtiyaç olabilecekler:

 

Sosyal Medya / İçerik Pazarlama Hizmetleri

Her marka kendi bünyesinde içerik hazırlama, sosyal medyadan blog yayınlarına, web seminerlerine, videolara, slayt gösterilerine, podcast'lere, haber bültenlerine ve daha pek çok şeye sahip olabilir. Konusunda uzman bir Dijital pazarlama ve sosyal yönetim firması ile birlikte sadece bir parça planlama ile içeriklerini optimize eden markalar, sosyal topluluklar oluşturmayı, müşteri deneyimini geliştirmeyi ve takipçileri müşteriye dönüştürmeyi daha kolay sağlıyorlar.

Sosyal medya yönetimi ve içerik pazarlama hizmetleri şunları içerir:

  • İçerik değerlendirme ve içerik planlama
  • Hedef kitle analizi
  • Sosyal medya stratejileri (örneğin, Facebook, Pinterest, Instagram, Twitter, YouTube, Google+, LinkedIn vb.)
  • Platformlar arası içerik oluşturma
  • Devam eden içerik yönetimi (örneğin, bir marka adına içeriğin oluşturulması, küratörlüğü ve dağıtımı)

 

Web Sitesi Geliştirme

En önemli iletişim araçlarınızdan biri web sitenizdir. İster göz kamaştırıyor, ister ziyaretçilerin ilgisini çekiyor olsun ana amacınız potansiyel müşterilerinize ulaşıp işinizi büyütmenizi sağladığı sürece amacını yerine getirebilmiştir.

Oluşturduğumuz Marka Stratejiniz doğrultusunda, pazarlama, iletişim hizmetlerimizin bir parçası olarak, dijital dünya ve sosyal medya da, çevrimiçi olarak daha iyi bağlantılar kurmanıza yardımcı oluyoruz. Bu, mevcut web içeriğinizi yeniden düzenlemek veya bir şirket blogunu başlatmak ve var olan dijital dünya içeriğinizi baştan düzenleyerek verimliliğini arttırmak ya da web site tasarımınızda tüm sosyal medya yönetiminizi tasarlamak ve yönetmek de olabilir. Markanızın ihtiyacı doğrultusunda tüm bu süreci sizinle birlikte yönetiyoruz.

Her durumda, çalışmalarımız müşterimizin markasına ve insanların bu marka ile olan ilişkilerinin sürdürülebilir bir bağ oluşturmasına dayanır.